Visioon

Lõuna Kindlustusmaakler on kvaliteetset ja kliendi huvidele vastavat kindlustusvahendusteenust pakkuv kodumaine ettevõte.

 

Missioon

Meie missioon on pakkuda oma klientidele just tema vajadustest ja omapärast lähtuvat õiglaselt hinnastatud kindlustustooteid, et toetada seeläbi Tartu Hoiu-laenuühistu kui kodumaise finantsasutuse arengut. Kindlustusvahendusteenuse pakkumisega saame luua klientidele parima turuülevaate kliendi poolt soovitud kindlustustoodetest. Meie klienti aitavad ja konsulteerivad parimad spetsialistid, kes on oma kindlustusalased teadmised omandanud erinevates kindlustusettevõtetes töötades.

 

Logo

Lõuna Kindlustusmaakleri logo pärineb emaettevõtjalt logo_hoiu-laenuyhistuTartu Hoiu-laenuühistult. Logo kätkeb endas elujõulisuse ja ühistegevuse ideed. Terve ja elurõõmus inimene, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist, tegutseb läbi sotsiaalse kapitali poolt pakutavate võimaluste oma majanduslike vajaduste kõige parema rahuldamise nimel.

 

Teisest küljest võib logo meenutada meie rahvussümbolit rukkilille, mis viitab Lõuna Kindlustusmaakleri ja Tartu Hoiu-laenuühistu kodumaisusele. Kodumaisus tähendab seda, et ei pea ootama paindumatuid otsuseid ja vastuseid kaugelt emaettevõtte juhtkonnalt, vaid lahendused leitakse kiirelt meie oma juhtide ja spetsialistide poolt.